Wyślij wiadomość
Dom

LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty
Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
AUTOLAKER jest profesjonalistą w konserwacji wózków widłowych. Jesteśmy bardziej jak partnerzy.

—— Pan Sanchez

Doceniam, że odpowiadasz na wszystkie pytania, które wysyłam, dziękuję bardzo za doskonałe działania następcze. Sprzęt jest bardzo dobry.

—— Pani Vargas

Jesteśmy zadowoleni z twoich baterii. Dziękuję Molly za dodatkowe wysiłki.

—— Mr.Cvetkovic

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Stworzyliśmy 13 serii i 23 specyfikacje akumulatorów wypełniających lukę krajową i wielokrotnie nagradzaliśmy produkty wysokiej jakości na poziomie krajowym i ministerialnym.

  Akumulatory trakcyjne do serii PzS zgodnie z normą DIN, DB z normą BS i akumulatory GB z serii GB mogą obsługiwać elektryczne wózki widłowe, trakcyjne, przeciwwybuchową ciężarówkę kopalnianą i elektryczne samochody turystyczne w kraju i za granicą.

  LINIA PRODUKCYJNA BATERII TRAKCYJNEJ

 • OEM / ODM
  Nasza fabryka akumulatorów ołowiowych została nagrodzona jako jedyny wybitny dostawca produktów akumulatorowych przez Industrial Truck Institution, CCMA.

  Jesteśmy głównym producentem akumulatorów OEM dla wielu producentów wózków widłowych, takich jak Hangcha Group, Helly Group. Nasze produkty stanowiły zdecydowaną większość udziału w rynku krajowym, powiedzmy 30% całego rynku.

  Nasi klienci:

 • R & D
  Urządzenia badawczo-rozwojowe i maszyna testująca

  Akumulator trakcyjny ołowiowo-kwasowy w zalanej konstrukcji ma problemy ze wzrostem temperatury, utratą wody, rozwarstwieniem elektrolitów.

  System mieszania elektrolitów wypycha powietrze do rurki ogniwa. Pęcherzyki powodują krążenie elektrolitu w ogniwie. Może to wydłużyć żywotność baterii i poprawić wydajność pracy.

Szczegóły kontaktu
LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Ms. Molly

Tel: 0086 571 88053525

Faks: 86-571-56287600

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)