Dom

LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED profil firmy

profil firmy
LAKER AUTO PARTS CO., LIMITED to ONE-STOP-SHOP oferujący części i akcesoria do wózków widłowych, pojazdów elektrycznych o niskiej prędkości oraz pomocniczych urządzeń do transportu materiałów z gwarancją wysokiej wydajności produktu w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Nasze podstawowe produkty to:

W LAKER dokładamy wszelkich starań , aby zapewnić kompleksową jakość usług od wstępnej oferty do dostawy produktu końcowego.

Nasze zaangażowanie w obsługę, wiedzę i dostępność produktów sprawiło, że jesteśmy One-Stop-Shop dla naszych klientów i ich potrzeb biznesowych.

Wszystkie produkty istotne dla wózków widłowych są pierwotnie wybierane od najlepszych producentów pod własną marką MYING i LAKER, wspierani przez wykwalifikowanych techników w gotowości na wszelkie pytania techniczne w Internecie lub na rynku wtórnym.

LAKER ma szczerą nadzieję, że będzie najlepszym wyborem dla rozwiązań energetycznych i konserwacji wózków widłowych!

Poświęcimy się, aby w najbliższej przyszłości wzbogacić nasze katalogi produktów o bardziej przyjazne dla środowiska produkty do konserwacji urządzeń do transportu materiałów.

Aby dać szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i pozwolimy nam dorastać razem. Jesteśmy pewni, że możemy ustanowić długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z cenioną firmą.

Wzmocnij swoją windę
Podnieś naszą przyszłość
Możesz polegać na
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chcąc być ekspertem w zakresie konserwacji, zarządzania i obsługi akumulatorów wózków widłowych, firma LAKER została założona w 2009 roku przy wsparciu producenta akumulatorów i ładowarek TOP CLASS, który jest największym producentem akumulatorów trakcyjnych w Chinach, głównym producentem akumulatorów i ładowarek OEM dla dużych lokalnych producentów wózków widłowych, takich jak Hangcha, Heli, Dalian, Liugong, Lonking itp.

Wyposażeni przez naszego inteligentnego międzynarodowego specjalistę ds. Marketingu i techniki, wszyscy członkowie Laker są zobowiązani do dostarczania i rekomendowania najbardziej konkurencyjnych produktów naszym cenionym klientom. Po latach starań i rozwoju Laker jest bardzo ceniony przez naszych partnerów i klientów ze względu na obsługę klienta VIP i wiedzę branżową. Jesteśmy dobrym słuchaczem naszego cenionego klienta, aby w pełni zrozumieć jego zapotrzebowanie i pragnienie, dlatego w 2012 roku dodajemy części zamienne związane z konserwacją wózka widłowego, akcesoria i wyposażenie, takie jak prasa do opon, hydrauliczne pomosty przeładunkowe i podnośnik koszowy.

W ciągu 8 lat rozwoju wprowadzamy i eksportujemy nasze produkty na rynki światowe, takie jak Azja (Korea, Wietnam, Indonezja, Birma itp.), Ameryka Południowa (Brazylia, Meksyk, Chile, Argentyna itp.), Ameryka Północna (Kanada, Ameryka ), Bliski Wschód i Afryka.

Poświęcimy się, aby w najbliższej przyszłości wzbogacić nasze katalogi produktów o bardziej przyjazne dla środowiska produkty do konserwacji urządzeń do transportu materiałów.

Aby dać szansę i pełną przestrzeń, pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i pozwolimy nam dorastać razem. Jesteśmy pewni, że możemy ustanowić długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe z cenioną firmą.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : MYING, LAKER

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty Chiny LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED Certyfikaty